06.06.2020

Сьогоднішня косметична індустрія - це справжні джунглі, де дедалі явніше виявляється тенденція повернення до натуральності та здорового способу життя. Правильне харчування, заняття спортом, використання натуральної косметики, дбайливе ставлення до довкілля. І в цій тенденції органічна косметика – це не просто напрямок індустрії краси, це ціла філософія. Натуральним у ній має бути все – від продукту до упаковки. При цьому не вся натуральна косметика може вважатися органічною: її інгредієнти мають бути вирощені на екологічно чистих територіях та сертифіковані.

Революція Tecna

Компанія Tecna Professional у 1995 році здійснила революцію на ринку професійних косметичних засобів, відкривши фарбування без аміаку, без випарів, що викликають алергію та без ароматів. Ідеальне покриття сивого волосся, оптимальне освітлення природного та пофарбованого волосся . Італійська марка Tecna піклуватися про Ваше здоров'я та кр.асу за допомогою ліній догляду за волоссям, а також шкіри голови. Філософією компанії стала концепція екологічності та натуральності.

В основі філософії – турбота про здоров'я професіоналів стилістів-перукарів, а також їх клієнтів. Професіонали вибирають нашу продукцію завдяки зручності у використанні та безпеці. Вся продукція підлягає екологічному контролю і, отже, складається з екологічно чистих інгредієнтів. Шанувальники органіки не розуміють, нащо перевантажувати шкіру хімією та токсинами, коли до її послуг усі сили природи - екстракти квітів, коріння, олії: детоксикація розпочнеться, як тільки ви відкриєте баночку та відчуєте природний аромат замість звичних синтетичних запахів!

Tecna – перша компанія, що розробила систему повного відновлення волосся Spa Enzimetherapy на основі компонентів самого волосся, додавши ексклюзивний інгредієнт – Coenzyme Q10, який покращив і без того чудові результати. >

Ексклюзивнийа лінія спеціального догляду за шкірою голови Teabase , ідея та виконання якої засновані на ароматерапії. У продукти серії входить ефірна олія чайного дерева (олія австралійського дерева Alternifolia), а також 11 ефірних олій та 8 вітамінів. Догляд за волоссям від ТМ Tecna дарує своїм клієнтам здоров'я та красу волосся.

Нові продукти Tecna

Нещодавно компанія презентувала в Італії новий продукт Integro-серія для відновлення та лікування волосся , який вже встигли полюбити багато стилістів усього світу. За допомогою продуктів лінії майстер-перукар може самостійно створити спеціальну суміш (комбінацію препаратів), ґрунтуючись на індивідуальних особливостях волосся клієнта. Використовуючи цю методику, салон перетворюється на лабораторію, в якій майстер-перукар діагностує волосся і за допомогою комбінування продуктів, створює індивідуальний продукт під клієнта. Лінія Integro складається з трьох серій, які безпосередньо наці.лені на усунення індивідуальної проблеми клієнта, пов'язаної з волоссям та шкірою голови. Hidra(Н) серія для інтенсивного зволоження волосся, на основі оливкової олії та меду. Proteo (P) – для відновлення пошкодженого волосся та кутикулі, основою серії є білок (кератин), який наповнює та лікує волосся та надає їм блиску. Soft (L) - терапія інтенсивного харчування волосся та шкіри голови, в основі серії олія каріте та червона віра. За допомогою всіх цих серій стиліст самостійно може створити індивідуальний для Вас продукт, який так потрібний вашому волоссю.

Для власниць яскравих та насичених відтінків компанія представляє особливий догляд за фарбованим волоссям - Соlor Keeper з ексклюзивною кислотною композицією, яка тривалий час підтримує стійкість кольору, залишаючи незмінною композицію штучного пігменту. Це незамінна допомога для перукарів та їх клієнтів.

Компанія Tecna Professional підкорює своїми результатами багатьох відчайдушних клієнтів з проблемою лопеції (облисіння). Лінія Invigorating проти випадання волосся дає відчутний результат зростання волосся після курсу лікування, заснованої на формулі GP4G та 6 компонентах, які раніше не використовувалися в одній формулі.

Різноманітність продуктів Tecna допоможе вирішити ту чи іншу проблему, пов'язану зі здоров'ям волосся та шкірою голови, не наносячи шкоди вашому здоров'ю, даруючи почуття впевненості та гармонії. Клієнти, які вибрали для себе цей італійський бренд, встигли оцінити всі переваги продуктів, які захопили своєю ефективністю та натуральністю. ТМ Tecna Professional це успішно розвивається італійський бренд, який дарує красу та заботу всім тим хто співпрацює з компанією.

Партнери Tecna

Бути Вашим партнером – для нас це величезна честь! Ми можемо лише відчувати задоволення, надихаючи людей бути уважнішими щодо культури догляду за своїми волоссям, оскільки здорове волосся, є передумовою здоров'я душевного. У нас є чудова можливість брати участь у процесі, який дозволяє задуматися про екологію планети та виробляти все більше натуральних продуктів. Ми впевнені, що майбутні покоління оцінюватимуть силу привабливості природної краси.

Тенденція здорового способу життя сьогодні популярна як ніколи, і на косметичному ринку вона має особливу цінність. Органічна косметика – це окремий вид натуральної продукції, це ціла філософія. Натуральним у ній має бути все – від продукту до упаковки. При цьому не вся натуральна косметика може вважатися органічною: її інгредієнти мають бути вирощені на екологічно чистих територіях та сертифіковані.