Hydracore

Лінійка засобів для зволоження волосся

Сухе волосся - це широко поширена проблема. Зазвичай волосся починає пухатися, стає тендітним і важко розчісується. Волосся виглядає тьмяним, втрачає м'якість, і це, як правило, результат впливу агресивних факторів, таких як забарвлення або сушіння теплим повітрям.

Компанія Tecna розробила лінійку засобів для догляду за волоссям Hydracore, які, як і засоби для догляду за шкірою обличчя, забезпечують виняткові результати завдяки зволоженню та відновленню структури волосся.

Відновлення та захист волосся відбувається завдяки відсутності у складі жирів, через які волосся частина стає важким і втрачає об'єм.

Потужна дія засобів лінійки HydraCore

Лінійка Hydracore - це засоби для насичення поживними речовинами волосся, які втратили свою природну м'якість внаслідок дії хімічних засобів, термічної обробки, кліматичних та генетичних факторів. Ці засоби, виготовлені із застосуванням передових технологій, містять активні інгредієнти у високій концентрації, мають виняткові інноваційні властивості та максимальну ефективність. Відновлення та захист волосся відбувається завдяки відсутності у складі жирів, через які волосся частина стає важким і втрачає об'єм.

Лінійка професійних засобів спеціально призначених для салонного догляду. Для задоволення потреб особливо вимогливих клієнтів.

  • Негайне насичення поживними
  • Глибоке зволоження та видалення пушіння
  • Захист та відновлення структури волосся
  • Сила та міцність волосся без їх обтяження
  • Високий вміст натуральних та біологічно активних інгредієнтів
  • Склад без вмісту речовин, що викликають алергію та синтетичних консервантів

Лінійка Hydracore розроблена для відновлення здорового стану сухого волосся, надання їм блиску та природного зовнішнього вигляду. Упаковка підлягає повторній переробці та утилізується окремо. Цей відповідальний підхід допомагає запобігати забрудненню планети та піклуватися про здоров'я споживачів у довгостроковій перспективі.

3 рівня догляду - Вражаючі результати
Thermagenius

1. Гаряча обробка
2. Холодна обробка
3. Міцелярна обробка

Засоби лінійки Hydracore відновлюють правильний рівень вмісту вологи у волоссі, як у натуральному, так і обробленому, можуть використовуватися для гарячої та холодної обробки завдяки функції Thermagenius® — спеціальному впливу на засоби для догляду, що посилює дію активних інгредієнтів, забезпечує ефективні та переважні результати, без обтяження та забруднення волосся.

Апарат для підігріву засобів Hydracore

Апарат для підігріву засобів Hydracore* - ексклюзивний апарат, створений виключно для компанії Teсna, який дозволяє використовувати засоби лінії Hydracore з максимальною ефективністю завдяки активації при контрольованій температурі. Ефективність засобів підвищується за рахунок більш глибокого проникнення засобів у структуру волосся та повільного вивільнення зволожуючих інгредієнтів, що містяться у 3 засобах для догляду за волоссям.

Турбота про довкілля

Захист навколишнього середовища є одним із пріоритетів індустрії виробництва засобів для краси, і це, зокрема, стосується і упаковки, що використовується у косметичній індустрії. У компанії Teсna використовуються технології та матеріали, що мають низький вплив на навколишнє середовище. На підтвердження того, що турбота про навколишнє середовище є пріоритетним завданням, компанія Teсna використовує пакувальні матеріали, виготовлені з відновлюваної пластмаси. Ідея полягає в тому, щоб стимулювати повторне використання упаковки. З цієї причини компанія TECNA використовує упаковку з ПЕТ/ПЕ/ПЕТГ, яка може бути перероблена в рамках місцевих програм повторної переробки.

Утилізація

Після утилізації пластмасу піддають відновленню або повторній переробці, після чого з неї можна виготовляти не тільки нові вироби, але й виробляти енергію, тепло та електрику. Ось кілька порад та правил, які можуть бути корисні при зборі пластмасової упаковки для її повторної переробки. Збирайте відходи, ретельно їх сортуючи. Очищайте контейнери, перш ніж їх викидати. Клейкі етикетки можна залишати на упаковці. Упаковку слід згортати або зминати так, щоб вона займала якнайменше місця!

Розробляючи нові засоби, ми завжди дбаємо про захист здоров'я споживачів, створюємо якісні, високоефективні засоби без вмісту хімічних речовин, які б могли негативно впливати на волосся та шкіру голови.

Переваги лінійки

Засоби лінійки Hydracore забезпечують видимий ефект, роблячи волосся еластичним і м'яким. Вони не тільки надають волоссю блиск і пружність, але і запобігають сухості волосся і появі кінчиків, що січуться. Кошти також забезпечують відновлення та захист від зовнішніх факторів. Завдяки негайному вивільненню речовин забезпечується зволоження, об'єм, блиск і захист без зажирення волосся, виникає відчуття легкості та приємне емоційне задоволення від прояву турботи до себе та свого волосся.

складові
Гіалуронова кислота

Відновлює правильний рівень вмісту вологи у волоссі.

складові
Олія із плодів свічкового дерева

Надає волоссю блиск і пружність, запобігає появі сухого волосся і кінчиків, що січуться.

складові
Олія ши (з насіння олійного дерева)

Глибоко зволожує волосся, забезпечує його захист та зміцнення, надаючи м'якість та блиск на тривалий час.

складові
11 амінокислот

Амінокислоти є незамінними компонентами, необхідними для забезпечення росту волосся, підтримки його здорового та пружного стану.

Зволоження та обсяг

Засоби для професійного догляду, які глибоко насичують волосся поживними речовинами, відновлюючи його структуру і надаючи їм більш вираженого блиску.

Інтенсивне харчування

Засоби для професійного догляду, які глибоко насичують волосся поживними речовинами, відновлюючи його структуру і надаючи їм більш вираженого блиску.