Colour Keeper

Засоби для збереження кольору фарбованого волосся

Лінійка Colour Keeper включає засоби для збереження кольору фарбованого волосся і надання їм блиску. Вони призначені для волосся, яке піддалося обробці засобами для постійного або тимчасового фарбування волосся [з кислотним рівнем рН], уповільнюють вимивання фарби та запобігають зміні кольору волосся. Засоби Colour Keeper нейтралізують всі залишки засобів, що окислюють, що входять до складу засобів для фарбування.

У складі входить екстракт алое віра, що забезпечує інтенсивну заспокійливу дію на шкіру, подразнену в результаті впливу засобів для фарбування з високим рівнем pH, і масло ши (з насіння олійного дерева), що захищає волосся від впливу зовнішніх хімічних, термічних або природних факторів. До складу засобів лінійки Colour Keeper включені білки, необхідні для зміцнення кутикул, для забезпечення максимального захисту волосся, підтримки оптимального рівня вмісту вологи, надання волоссю м'якості протягом тривалого часу.

Очищення із збереженням кольору
Шампунь для збереження кольору

Шампунь для збереження кольору Colour Keeper - спеціальний шампунь, який впливає на волосся на кислотному рівні pH, зберігає його колір і блиск протягом тривалого часу, а також забезпечують максимальну компактність кутикул завдяки білкам, що входять до його складу. Робить волосся м'яким і блискучим. Підходить для найчастішого використання.

Спосіб застосування

1. Нанести на долоню достатню кількість засобу. 2. Розподілити засіб по шкірі та по всій довжині волосся, роблячи масажні рухи кінчиками пальців.

3. Залишити засіб на волоссі на кілька хвилин, а потім ретельно змити.

4. За потреби повторити процедуру.

Доступний об'єм: 250 мл

Догляд для збереження кольору
Кондиціонер для збереження кольору

Кондиціонер для збереження кольору Colour Keeper – це кондиціонер для професійного застосування, який, діючи на волосся на кислотному рівні pH, ущільнює кутикулу, зберігає блиск і колір волосся протягом тривалого часу. Захищає волосся від впливу навколишнього, запобігає небажаній зміні кольору. Надає волоссю м'якість, блискучий та здоровий вигляд.

Спосіб застосування

1. Нанести достатню кількість кошти на вимите волосся по всій довжині.

2. Розподілити рівномірно, використовуючи гребінець із широко розташованими зубами.

3. Залишити засіб на волоссі на кілька хвилин, а потім ретельно змити.

Доступний об'єм: 150 мл

Поживна сироватка-масло для фарбованого волосся
Nourishing Drops

Nuorishing Drops - це сироватка для інтенсивного живлення фарбованого та тонкого волосся з кислотним рівнем pH. Вона робить волосся м'яким і блискучим, зберігає його колір протягом тривалого часу і полегшує укладання. Підходить для найчастішого використання.

Спосіб застосування

Мокрі волосся: наносити на вологе волосся перед укладанням.

Сухе волосся: наносити на сухе волосся після укладання.

Доступний об'єм: 75 мл

Поживний крем для фарбованого волосся
Nourishing Cream

Поживний крем з кислотним рівнем рН для густого і жорсткого фарбованого волосся. Робить волосся дуже м'яким і блискучим. Зберігає колір протягом тривалого часу, полегшує укладання волосся. Підходить для найчастішого використання.

Спосіб застосування

Мокрі волосся: наносити на вологе волосся перед укладанням.

Сухе волосся: наносити на сухе волосся після укладання.

Доступний об'єм: 75 мл

складові
Алое вера

Сприяє регенерації клітин. Глибоко зволожує, створює захисний бар'єр, усуває пористість.

складові
Олія ши (з насіння олійного дерева)

Захищає волосся від зовнішніх агресивних впливів, за рахунок глибокого зволоження надає їм виняткову щільність та еластичність.