Integro Super Hydrator

Відновлення, харчування, лікування волосся

Лінія Integro є нестандартною лінією з відновлення та лікування волосся.

За допомогою продуктів лінії Integro, майстер-перукар, може самостійно створити спеціальну суміш (комбінацію препаратів), ґрунтуючись на індивідуальні особливості волосся клієнта. Використовуючи цю методику, салон перетворюється на лабораторію в якій майстер-перукар діагностує волосся і за допомогою комбінування продуктів, створює індивідуальний продукт під клієнта.

Лінія створена для відновлення природного складу волосся, що зазнали хімічного впливу, фарбування, знебарвлення ... Вже після першого застосування волосся набувають еластичність і міцність, стає гладким і шовковистим. Волосся посилено вбирає вологу, завдяки чому вдається уникнути структурних змін.

Integro – це професійна лінія, призначена для змішування, яка складається з трьох серій, кожна з якої націлена на усунення тієї чи іншої проблеми, пов'язаної з волоссям індивідуально для кожного клієнта.

Протеїни
PROTEO (Р)

Відновлює пошкоджене волосся, надає гладкість, м'якість та легкість у розчісуванні; усувають пористість волосся; збільшує обсяг і надає блиску. Основні складові серії: кератин (білок) та Coenzime Q10.

Зволоження
HIDRA (H)

Серія інтенсивно зволожує волосся, надає їм м'якість і натуральний блиск, відновлює волосся зсередини і прискорює його зростання, регулює виділення шкірного сала, робить волосся густішим і сильнішим, надає волоссю об'єму, усуває кінчики волосся, що січуться. Основні активні елементи: амінокислоти, оливкова олія та мед.

Ліпіди
SOFT (L)

Серія інтенсивно живить волосся; захищає, відновлює та глибоко живить суху шкіру голови та волосся; надає волоссю м'якість і захищає волосся від негативного зовнішнього впливу; посилює ріст волосся; активно живить коріння волосся; перешкоджає випаданню; має ранозагоювальний і бактерицидний ефект. Активні інгредієнти: алое віра, олія каріте, ліпіди.