Teabase Aromaterapy

Ароматерапевтичні засоби для відновлення кислотно-лужного балансу шкіри голови та волосся

До складу ароматотерапевтичних засобів лінійки TEABASE входить 12 ефірних олій та 8 вітамінів з антиоксидантними властивостями, які підтримують правильний кислотно-лужний баланс, тонізують шкіру голови та волосся, усувають основні проблеми та надають волоссю здорового вигляду та блиску. Результати стають помітними відразу після першого застосування і зберігаються тривалий час, швидко та ефективно усуваються проблеми для відновлення природної краси волосся.

Основне масло, що міститься в засобах лінійки Teabase - це масло чайного дерева, яке є винятковим антисептичним і протимікробним засобом і офіційно визнано в США «натуральною олією, яка має антисептичну і бактерицидну властивості.». Усі засоби лінійки Teabase можна порівняти з «ароматерапевтичними повідомленнями» з інформацією відновлення здоров'я. Аромати засобів, поширюючись повітрям і потрапляючи в дихальні шляхи клієнтів, створюють неповторні унікальні відчуття.

Ароматерапія

Ароматерапія - це висхідне до часів Стародавнього Єгипту мистецтво лікування організму за допомогою рослинних екстрактів, що мають цілющі властивості, у формі масажу та інгаляцій.
В Індії ароматичні частини рослин завжди використовувалися у традиційній системі індійської народної медицини, відомої під назвою «аюрведа».

Ароматерапія для душі та тіла

Загалом використовується понад 50 ефірних олій, кожна з яких впливає на організм людини і, насамперед, на його настрій. Нещодавні наукові дослідження в галузі медицини визнали важливість зв'язку між розумом і тілом: емоційна реакція на будь-який зовнішній подразник прямо впливає на наше тіло.

Ароматерапія заснована на тому, що нанесення на шкіру або вдихання ароматичних речовин, витягнутих із рослин та квітів, дозволяє лікувати фізичні та психічні захворювання. Бажано використовувати ароматерапію з метою підтримки здоров'я та профілактики захворювань, поєднуючи її зі здоровим харчуванням та веденням способу життя, як можна наближеного до природного. На сьогоднішній день в Англії та США ароматерапія є визнаним та широко поширеним методом альтернативної медицини.

У Франції ця практика визнана на державному рівні, і Міністерство охорони здоров'я компенсує витрати на ліки на основі ефірних олій при призначенні лікарем для лікувальних цілей.

Ефірні олії

Ефірні олії, що містяться в квітах, фруктах та інших частинах лікарських рослин, витягуються за допомогою дистиляції та використовуються для лікування захворювань, позбавлення від фізичних та психологічних проблем за допомогою натуральних засобів. Ефірні олії являють собою екстракти речовин рослин, які заряджають енергією та активують ресурси. Французький хімік Гетфусі був першим, хто описав властивості ефірних олій та переваги ароматерапії.

Його дослідження показали, що ефірні олії можуть проникати через шкіру та потрапляти у позаклітинні рідини (кров, лімфу), які доставляють їх до різних органів.

Проникнення масел через шкіру займає всього кілька хвилин, але тривалість їхнього впливу варіюється в залежності від індивідуальних особливостей людини - від тридцяти хвилин до дванадцятої години.

Тому ефірні олії є потужними за своїм впливом засобами, вони чудово підходять для відновлення правильної роботи організму на всіх рівнях — фізичному, емоційному, психічному та душевному, а також благотворно впливають на наші енергетичні центри.

Проникаючи через бар'єр шкіри і поширюючись тілом, ефірні олії ніби передають організму повідомлення з інформацією, яка потрібна на лікування. Рослинні екстракти, що входять до складу лінійки Teabase, підібрані таким чином, щоб забезпечувався синергетичний ефект, при якому всі інгредієнти збагачують, доповнюють та посилюють дію один одного.

Кожна рослина має особливі властивості, які обумовлені її активними інгредієнтами. Комбінуючи властивості різних рослин, можна створювати більш ефективні та безпечні продукти.

Крок 1: Детоксифікація волосистої частини голови
Очищувальний лосьйон-пілінг Detoxifying Complex

Очищаючий лосьйон в результаті видалення мертвих клітин сприяє насичення шкіри голови киснем. Його дія дозволяє вивести всі токсини, що накопичилися в шкірі, в її верхній шар, звідки вони видаляються при миття голови з використанням спеціального шампуню.

Лосьйон забезпечує очищення шкіри голови ферментами фруктових кислот, видаляючи всі забруднення, він запобігає появі таких проблем, як випадання волосся, неправильну роботу сальних залоз.

Спосіб застосування

1. Нанести на шкіру, зробити масаж круговими рухами.
2. Залишити на голові кілька хвилин, перед використанням шампуню засіб не змивати.

Крок 2: Очищення
Спеціальний шампунь Teabase

Для забезпечення вирішення різних проблем зі шкірою голови є різні шампуні - шампунь, що відновлює, трав'яний шампунь від лупи, шампунь для нормалізації роботи сальних залоз і шампунь для стимулювання росту волосся.
Відновлюючий шампунь призначений для слабкого та ламкого волосся.

Трав'яний шампунь призначений для боротьби з лупою.

Шампунь для нормалізації роботи сальних залоз дозволяє вирішувати проблему надмірного виділення сала.

Шампунь для стимулювання росту волосся ефективно перешкоджає випаданню волосся.

Всі шампуні дбайливо піклуються про волосся і шкіру голови, відновлюючи їх здоровий стан, після використання шампуню волосся виглядає виразним, здоровим і чистим.

Спосіб застосування

Нанести на долоню достатню кількість засобу.

Розподілити засіб по шкірі та по всій довжині волосся, роблячи масажні рухи кінчиками пальців.

Залишити засіб на волоссі на кілька хвилин, а потім ретельно змити.

За необхідності процедуру повторити.

Крок 3: Кондиціонер
Ароматний кондиціонер

Цей кондиціонер містить рослинні екстракти, трави та натуральні зволожувачі. Він добре зволожує волосся та нормалізує кислотно-лужний баланс шкіри голови. Після застосування залишає приємне відчуття оновленого стану. Склад підібраний так, що кондиціонер дозволяє насичувати поживними речовинами як натуральне волосся, так і сухе, оброблене волосся, надаючи їм блиск, пружність і м'якість.

Підходить для тонкого, ослабленого і навіть жирного волосся, схильного до втрати об'єму. Відновлює природну м'якість, надає блиску та об'єму. Кондиціонер може використовуватися людьми з підвищеною дратівливістю шкіри, тому що відновлює правильний кислотно-лужний баланс шкіри після кожного застосування агресивних засобів для укладання чи очищення.

Ароматний кондиціонер насичує поживними речовинами натуральне, сухе та хімічно оброблене волосся, надає їм блиск, еластичність та м'якість. Ідеально підходить для тонких, ослаблених вілос, схильних до втрати обсягу

Спосіб застосування

Нанести достатню кількість засобу на коріння вологого вимитого волосся та шкіру голови.

Розподілити засіб рівномірно, роблячи кругові масажні рухи.

Розчесати волосся, використовуючи гребінець з широко розташованими зубами.

Залишити на волоссі на кілька хвилин, а потім ретельно змити.

Крок 4: Догляд
Спеціальний лосьйон

Для вирішення проблем зі шкірою голови є різні засоби для догляду - лосьйон, що відновлює, лосьйон від лупи на основі трав, лосьйон для нормалізації роботи сальних залоз і лосьйон для стимулювання росту волосся.

Відновлюючий лосьйон підходить для слабкого та ламкого волосся.
Лосьйон від лупи на основі трав призначений для боротьби з лупою.
Лосьйон для нормалізації роботи сальних залоз дозволяє вирішувати проблему надмірного виділення шкірного сала.

Лосьйон для стимулювання росту волосся ефективно перешкоджає випаданню волосся.
Всі лосьйони дбайливо піклуються про ваше волосся і шкіру голови, відновлюючи їх здоровий стан, після їх використання волосся виглядає блискучим, здоровим і чистим.

Спосіб застосування

Після того, як волосся вимите і витерте рушником, нанести лосьйон на шкіру голови і втерти легкими масажними рухами.

Чи не змивати.

Укласти волосся.