Розробка подібної концепції дала TECNA чудову можливість стати однією з найкращих компаній на ринку професійного догляду за волоссям. Професійні дослідження в лабораторіях Tecna дозволяють завжди бути попереду і робити інноваційні формули для краси Вашого волосся.

Продукція без аміаку

Сьогодні TECNA пропонує повну палітру професійних засобів, використовуючи лише нерафіновані матеріали та формули БЕЗ АММІАКУ.

TECNA є першою компанією, впевненою у можливості виключити аміак зі складу засобів, одночасно покращивши їх характеристики та косметичний ефект. Tecna спочатку вирішила, що жоден засіб не повинен містити інгредієнти, які можуть викликати або посилити захворювання дихальних шляхів. Так компанія бореться із професійними захворюваннями перукарів та всіма небажаними впливами, які косметичні засоби можуть надати на майстрів протягом робочого дня.

TECNA вирішила створити професійні засоби для волосся без аміаку з екологічно чистих компонентів, щоб салони краси стали безпечним місцем для перебування персоналу та відвідувачів. Технологія, що використовується для створення продукції Tecna, невидима, але її основні принципи очевидні. Вона проста у використанні, а споживачі – професіонали та їхні клієнти – відчувають повну та гарантовану безпеку.

З повагою до здоров'я

Продукція Tecna створена з повагою до здоров'я кожної людини на земній кулі. Вся продукція підтримує екологічну рівновагу і цим відбиває цінності підприємства. Наші постачальники гарантують, що вся сировина та упаковка підлягають природній переробці.

Ми вважаємо, що здоров'я та благополуччя людей нерозривно пов'язані з чистотою довкілля.

Tecna використовує перші відновлювані джерела енергії з нульовим впливом на довкілля. Програма ZeroPlanet не тільки надає відновлювану енергію, але ще й компенсує викид двоокису вуглецю, що виділяється при спорудженні гідроелектростанцій та супроводжує комерційну діяльність.

З програмою “нульового впливу” ці викиди було підраховано та компенсовано посадкою нових лісів, які вбирають цей об‘єм двоокису вуглецю. У співпраці з міністерством охорони навколишнього середовища посадили ліси в Італії, в районі Тичино, і на Коста-Ріці.

Ця програма сертифікована Bios – агентством сертифікації, уповноваженим SINCERT (Італійська система сертифікації та акредитації) та визнаним Євросоюзом.