Компанія Tecna виробляє засоби для догляду за волоссям з 1995 року. Саме з цього моменту розпочалося наше становлення, боротьба за почуття доброго самопочуття душі та тіла наших клієнтів.

Кредо нашої компанії – екологічність та натуральність, що має на увазі турботу про здоров'я клієнтів, а також турботу про комфорт перукарів та майстрів, які працюють з нашою продукцією. У розробці нових засобів для догляду за волоссям та шкірою голови ми завжди пам'ятаємо про наше гасло, завжди використовуємо лише природні компоненти.

Догляд за волоссям є дуже відповідальним процесом, тому ми, передбачаючи бажання споживачів нашої продукції, дбаємо про високу якість усіх наших засобів, які створюють позитивну атмосферу для кожного клієнта.

Відповідно до етичних цінностей, які сповідує наша компанія, ми розробили кілька ліній зміцнювальних засобів, які роблять професійний догляд за волоссям набагато простіше і легше.

Серії Tecna

Засоби для догляду за волоссям, націлені на попередження випадання та витончення волосся, представлені кількома лініями: SPA ензимотерапія, HH гідротерапія, iPRO терапія живлення, Amoreterapia.

Декілька слів про серію Amoreterapia: догляд за волоссям за допомогою засобів цієї лінії орієнтований на омолодження волосся, що старіє, захист волосся від агресивних факторів, таких як фарбування, навколишнє середовище, вплив високої температурою. Засоби для догляду за волоссям Amoreterapia рекомендовані для пористого волосся, схильного до агресивних хімічних компонентів.

Також ми пропонуємо догляд за волоссям, що зазнає частого фарбування, за допомогою продукції серії ColourKeeper. Засоби для догляду за волоссям цієї лінії активно діють на структуру волосся на кислотному рівні, запобігають втраті кольору.

Професійний догляд за волоссям неможливий без застосування засобів шкіри голови. У цьому напрямку ми пропонуємо потужну лінію проти випадання волосся Mc2 і ефективну лінію Teabase, до складу якої входять засоби для догляду за волоссям, що включають ефірні олії та вітаміни. Ця лінія сприяє активному насиченню шкіри голови та волосся поживними речовинами.

Фарби Tecna

Догляд за волоссям включає етап фарбування, який також представлений нашою продукцією. Професійний догляд за волоссям має на увазі фарбування волосся максимально щадними фарбами, що не містять аміаку, синтетичних ароматизаторів.

Косметика Tecna: професійний догляд за волоссям, засоби для відновлення волосся та лікування випадання волосся, а також натуральна екологічна фарба для волосся.