Линейка средств для окрашивания
Natural Choice Color

Безаміачні фарби з органічними маслами NCC

Професійні засоби для фарбування волосся без аміаку, що містять органічні олії

Natural Choice Color — фарби для професійного застосування з органічними маслами, що забезпечують високоякісне фарбування сивого волосся та освітлення і при цьому не містять аміаку та ароматизаторів.

Natural Choice Color - це перша лінійка фарб, розроблена з турботою про здоров'я професіоналів та комфорт клієнтів. Фарби містять ретельно відібрані речовини для фарбування та захисту волосся, що забезпечує відмінний вигляд фарбованого волосся, а також підходять клієнтам, які хочуть використовувати натуральні засоби.

Абсолютна безпека

Випробування фарб лінійки Natural Choice Color на поглинання таких важких металів, як нікель, свинець, кадмій, миш'як та ртуть підтвердили їхню абсолютну безпеку.

Підтвердження безпечного рівня вмісту важких металів

Нікель, свинець, хром, ртуть і кадмій є важкими металами, які можуть бути дуже токсичними і навіть призводити до сенсибілізації. у тому числі у косметичній.

У разі використання косметичних засобів ці елементи потрапляють на шкіру людини. Шкіра поглинає ці метали в мінімальній кількості, але деякі люди з підвищеною чутливістю можуть мати небажані наслідки. З цієї причини компанія Tecna вирішила провести на додаток до випробувань на вміст нікелю низку випробувань на вміст важких металів, таких як свинець, хром, ртуть та кад.мій, для забезпечення більшої безпеки споживачів при використанні засобу, що наноситься на шкіру.

Біосумісність

Фарби Natural Choice Color не містять аміак, тому не виникає ризик вдихання перукарем парів аміаку, які при тривалому впливі можуть завдавати шкоди органам дихання, а також мінімізується ризик сенсибілізації шкіри.

Фарби Natural Choice Color не містять штучних ароматизаторів, що знижує ризик виникнення алергічних шкірних реакцій, вони не мають запаху і залишають приємне відчуття природності, істотно покращуючи умови обслуговування в салоні.

Відсутність нікелю у складі фарб гарантує біосумісність та захист. Фарби Natural Choice Color відповідають вимогам Міністерства охорони здоров'я, оскільки не містять шкідливих для людей та довкілля речовин.

Компанія Tecna проводить випробування всіх засобів, щоб переконатися, що концентрація важких металів у них нижче.ч/млн (що відповідає 1 мг на 1 кг засобу). Оскільки в даний час не існує міжнародних стандартів щодо допустимого вмісту важких металів, присутніх як домішки у косметичних засобах, деякі регламентуючі органи, у тому числі з Німеччини та Канади, провели дослідження з метою визначення мінімальної допустимої концентрації, яка дозволяє говорити про «чистоту» продукту; рівень концентрації 1 год/млн явно нижчий від мінімальної межі, запропонованої цими компетентними органами, і згідно з даними, представленими в науковій літературі, жоден суб'єкт, навіть найчутливіший, не наражається на ризик сенсибілізації або інших токсичних впливів, які могли б викликати проблеми з диханням.

Чисті пігменти

Фарби Natural Choice Colors гарантує якісне повне фарбування сивого волосся, а також освітлення будь-якого волосся без застосування аміаку. До складу фарб входить спеціальна комбінація пігментів, що містять в собі інноваційні і виключно корисні мікрочастинки, що забезпечують захист, вражаючий блиск і ідеальний колір.

Мономери – це спеціальні барвники, які використовуються в системі для фарбування Natural Choice Colours, які отримують у результаті спеціальної обробки традиційних окисних пігментів. Пігменти обробляють секретним методом пастеризації, при якому вони зберігають свої властивості, але зменшуються в обсязі для полегшення їх поглинання волоссям. Суміш пігментів та чистих косметичних масел забезпечує повне фарбування сивого волосся та оптимальне освітлення без використання аміаку як підлужного засобу. Таким чином, зберігаються оптимальні умови для волосся, а також покращується ззчеплення засобів для фарбування з кутикулою в порівнянні з традиційними фарбами. Після використання фарб Natural Choice Colors волосся залишається блискучим, зберігає свою текстуру і набуває ідеального кольору на тривалий час.

Винятково для застосування у професійних салонах
Лінійка засобів догляду Wash & Cond

Лінійка Wash & Cond - це комплекс засобів для салонного догляду за волоссям, який правильно готує волосся до фарбування та відновлює його після нього.

Засоби лінійки Wash & Cond містять рослинні екстракти та основні білки, що мають антиоксидантні властивості, які захищають волосся від впливу забруднюючих речовин з навколишнього середовища, жорсткої води, вапняку та хлору.

Вони дбайливо очищають волосся, ретельно видаляючи з них забруднення та шкірне сало, і одночасно готують волосся до кондиціювання, надаючи їм м'якість та блиск.
Речовини, що містяться в засобах для кондиціювання, допомагають усувати пошкодження волосся та проблеми зі шкірою.

Білки, що входять до складу, відновлюють внутрішню структуру, а натуральні інгредієнти підтримують необхідний рівень вмісту жирів, втрачених в результаті хімічної обробки або впливу факторів навколишнього середовища.

система для корекції кислотно-лужного балансу дозволяє відновлювати та підтримувати правильний рівень рН, який змінюється після застосування різних хімічних препаратів.

Винятково для застосування у професійних салонах
Окислювачі NCC Developers

Окислювачі - це спеціальні окислювальні емульсії, розроблені спеціально для застосування із засобами для фарбування та освітлення Natural Choice Colors. Є окислювачі з 5 різними концентраціями пероксиду водню, вони забезпечують прояв пігментів, можливість освітлення та фарбування сивого волосся та впливають на тривалість фарбування.

Доступні варіанти: 1,8%, 3,6%, 6%, 9%, 12%

Винятково для застосування у професійних салонах
Окислювач для волосся, що важко піддається фарбуванню NCC Catalyst

Емульсія-каталізатор - це спеціальний окисник для волосся, що важко піддається фарбуванню, збагачений амінокислотами і чистим колагеном для захисту волосся і шкіри під час фарбування. Є окислювачі з 2 різними концентраціями пероксиду водню, вони використовуються для створення червоних і світлих відтінків, а також застосовуються при фарбуванні сивого волосся або волосся, що важко піддається фарбуванню.

Окислювач 7,5% полегшує фарбування сивого волосся.

Окислювач 10% покращує прояв пігментів для отримання червоних відтінків.

Захисний засіб для шкіри голови перед фарбуванням P8 Complex

P8 Complex – це суміш ефірних олій, вітаміну В5 та білкових компонентів, яка зменшує чутливість шкіри в процесі тривалого фарбування без погіршення кінцевого результату.

Засіб можна наносити безпосередньо на ділянки шкіри, де потрібен захист або безпосередньо в суміш для фарбування або освітлення.

Перукарі також можуть наносити цей засіб на руки для захисту від впливу агресивних хімічних речовин та води, щоб запобігти почервонінню та появі тріщин.

Переваги

Зменшує чутливість шкіри при застосуванні лужних засобів.

Запобігає почервонінню, печінню чутливої шкіри та появі тріщин на ній.

Запобігає небажаному фарбуванню.

Захищає руки перукаря.

Спосіб застосування

Наносити безпосередньо на лоб, віскі, вуха та шию для запобігання почервонінню або фарбуванню або змішувати безпосередньо зфарбуючими або освітлюючими засобами.

Наносити на руки як захисний засіб перед тим, як одягати рукавички.

Винятково для застосування у професійних салонах
Кислотна добавка-еліксир NCC Acid Elisir

Кислотна добавка-еліксир - це спеціальна добавка на основі коензиму Q10, яка підтримує кислотно-лужний баланс і дозволяє використовувати фарби Natural Choice Color для фарбування пористого та пошкодженого волосся.

Винятково для застосування у професійних салонах
Засіб для освітлення з кератином Keratin Bleach

Keratin Bleach - засіб з кератином, що підходить для освітлення будь-якого волосся, в результаті розробки нового складу засіб має щільну кремоподібну консистенцію, завдяки чому воно не стікає і не застигає під час застосування. Засіб відрізняється простим застосуванням, його можна наносити на фольгу, прозору плівку, шпателі та ковпаки будь-якого типу. Засіб Keratin Bleach діє дуже швидко, а гуарова камедь, що входить до його складу, робить волосся блискучим і об'ємним, не надаючи їм небажаних жовтих відтінків. Дбайливо освітлює як натуральне, так і фарбоване волосся.

Суперконентірованний склад та спеціальні окислювачі дозволяють використовувати дуже малу кількість засобу. Безаміачний склад дозволяє безпечно застосовувати засіб, оскільки він не виділяє пари аміаку, як інші традиційні освітлювальні засоби. Засіб Keratin Bleach не потрапляє в дихальні шляхи перукаря, оскільки він не поширюється повітрям.

Винятково для застосування у професійних салонах
Порошок, що знебарвлює, без аміаку NCC Pure Bleach

Це освітлювальний засіб нового покоління, простий та безпечний у використанні, що забезпечує виняткові результати. Порошок Pure Bleach дозволяє освітлювати на 5–7 тонів волосся будь-якого типу, як натуральне, так і пофарбоване, чудово виконуючи свою функцію навіть при дуже низькій концентрації перекису водню (максимум 6 %). Засіб швидко освітлює, роблячи волосся блискучим і об'ємним і не надаючи їм небажаних помаранчевих або жовтих відтінків. Випускається у двох варіантах: BASIC та COLD.

При змішуванні засіб Pure Bleach набуває ніжної кремоподібної консистенції, завдяки якій засіб можна наносити на фольгу, прозору плівку, шпателі та ковпаки будь-якого типу.

складові
Алое вера

Сприяє регенерації клітин. Глибоко зволожує, створює захисний бар'єр, усуває пористість.

складові
Масло ши

Захищає волосся від зовнішніх агресивних впливів, за рахунок глибокого зволоження надає їм виняткову щільність та еластичність.

складові
Масло чайного дерева

Виняткові антибактеріальні, протизапальні та фунгіцидні властивості.