1995 рік - NATURAL CHOICE COLORS

Tecna зробила революцію на ринку професійних косметичних засобів, відкривши фарбування без аміаку, без випарів, що викликають алергію, і без ароматів. Ідеальне покриття сивого волосся, оптимальне освітлення природного та фарбованого волосся.

1997 рік – NATURAL TEXTURE

Tecna представляє професійну лінію для перманентної завивки та випрямлення волосся без тіокислоти та без аміаку.

1999 рік – лінія SPA ЕНЗИМОТЕРАПІЯ

Tecna – перша компанія, яка розробила систему повного відновлення волосся на основі компонентів самого волосся, додавши ексклюзивний інгредієнт – коензим Q10, який покращив і без того чудові результати.

2000 рік – лінія TEABASE АРОМАТЕРАПІЯ

Tecna створює ексклюзивну лінію спеціального догляду, ідея та виконання якої засновані на ароматерапії. До складу всіх продуктів серії входить ефірна олія чайного дерева (олія австралійського дерева Alternifolia). Крім того, до складу включено 11 ефірних олій та 8 вітамінів.

2001 рік – PURE BLEACH

Tecna – перша компанія, яка представила на ринку засіб, що знебарвлює, без аміаку. Це порошок, що знебарвлює, який може освітлити початковий колір до 7 рівнів. При цьому максимальний відсоток використовуваного окислювача – 6 %, (20 Vol).

2001 рік - BIO NATURAL SALONS

Tecna - перша компанія в Італії, яка представляє проект "Біонатуральний салон": "Салон з екологічною концепцією". Перша група італійських перукарів переобладнає свої салони в Центри Здоров'я та Краси Волосся.

2002 рік – лінія ПН (Терапія зволоження)

Tecna створює лінію, що гармонійно регулює зволоження волосся. Склад заснований на оливковій олії та сахаридах. Засоби призначені для сухого, зневодненого та пористого волосся, що піддавалися впливам інших косметичних засобів.

2004 рік – ADVANCED BODY TREATMENTS

Tecna створює лінію АВТ – засоби для догляду за тілом. Їхня рецептура заснована на ефірних оліях та зволожуючому догляді, який відновлює природний рН-баланс шкіри.

2006 рік – лінія iPRO (Терапія живлення)

Tecna представляє лінію, засновану на олії карите. Засоби дають чудовий результат волоссю, що потребує живлення.

2008 рік – лінія COLOUR KEEPER

Tecna представляє спеціальну терапію для фарбованого волосся з ексклюзивною кислотною композицією, яка тривалий час підтримує незмінною композицію штучного пігменту. Це незамінна допомога для перукарів та їх клієнтів.

2008 рік – NCC HAIR COLOR WITH ACID PH (фарба для волосся з кислотним рівнем РН)

Tecna – перша у світі компанія, що представила систему фарб, яка діє у кислотному та лужному секторі. Таким чином, перукар може пристосувати барвник до справжніх потреб волосся клієнта та вирішити, який рівень кислотності використовувати.

2009 рік - лінія MC2 (терапія проти випадання волосся)

Tecna випускає засоби від випадання волосся, засновані на GP4G та 6 компонентах, які до цього не використовувалися в одній формулі. МС2 містить особливий об'єднуючий елемент, який посилює дію засобу. У цій лінії є спеціальний догляд і для жінок, і для чоловіків.