SPA Enzymetherapy

Засоби для професійного догляду для обробленого, ламкого та дуже пошкодженого волосся

SPA Enzymetherapy - це перша лінійка професійних засобів для відновлення структури пошкодженого волосся, створена із застосуванням новітніх ензимних технологій і містить ексклюзивний інгредієнт - коензим Q10. Кошти дозволяють усувати проблеми, що виникають із волоссям внаслідок впливу агресивних факторів — хімічної та теплової обробки. Вони повністю відновлюють пошкоджену структуру волосся, миттєво покращують їхній стан за рахунок насичення основними компонентами.

Процес відновлення структури надзвичайно простий і ефективний і дозволяє повертати втрачений природний блиск і м'якість. Усувається пористість, волосся стає більш підготовленим до застосування наступних засобів для догляду. Засоби лінійки SPA Enzymetherapy забезпечують догляд з урахуванням індивідуальних особливостей та ступеня пошкодження волосся. Досягнуті результати можна легко підтримувати за допомогою домашнього догляду.

 

Коензим Q10

Коензим Q10 - це речовина, яка відіграє важливу роль у перетворенні жирів, білків та вуглеводів в енергію. Цей процес відбувається в мітохондріях, де коензим Q10 разом з іншими ферментами зв'язується з електронами, що утворюються при диханні, з утворенням аденозину трифосфату або АТФ, що є універсальним джерелом енергії для всіх біохімічних процесів, що протікають в клітинах нашого тіла. Він також сприятливо впливає на роботу серця, тому використовується для лікувальних цілей кардіології при порушенні функції серцевих м'язів. Коензим можна застосовувати при важких фізичних навантаженнях, наприклад, під час участі у спортивних змаганнях, особливо за наявності метаболічних змін, при яких показано вживання коензиму. Коензим Q10 міститься в м'ясі та рибі, але приблизно 70-80% втрачається в процесі кулінарної обробки. З овочів та рослин в організм потрапляють прості хінони, які потім перетворюються на коензим Q10.

Лінійка засобів Enzymetherapy

Наше тіло містить величезну кількість ензимів. Ензими стимулюють, прискорюють та підтримують оновлення клітин в організмі людини, у тому числі поглинання клітинами основних поживних елементів. На жаль, згодом велика кількість цих важливих ферментів втрачається, що призводить до уповільнення або припинення процесу оновлення клітин.

У дослідницьких лабораторіях компанії Tecna було встановлено, що за наявності основних ферментів пошкоджене волосся може засвоювати живильні елементи, які у косметичних засобах швидше, і це дає дивовижні результати. У зв'язку з цим революційним відкриттям компанія Tecna розробила першу лінійку засобів для догляду із вмістом ензимів, призначену виключно для застосування у професійних салонах.

Властивості волосся

Тільки, маючи глибокі знання про структуру волосся, можна зрозуміти, які речовини є найбільш корисними для них.

Пружність

Здатність волосся повертатися у вихідний стан, навіть після зміни їх форми у процесі сушіння.

Міцність

Міцність волосся проявляється в тому, що вони можуть витримувати сильні навантаження перш, ніж вони порвуться.

Пористість та проникність

Пористість залежить від кількості шкірного сала, поту та впливу зовнішніх речовин (води, поверхнево-активних речовин, засобів для хімічної обробки, диму, смогу), які легко поглинаються волоссям. Поглинання рідини при лужному показнику pH призводить до набухання стрижня волосся.

Накопичення статичної електрики

Статична електрика перебуває у навколишньому середовищі, і електричні розряди відбуваються у результаті простого тертя. Саме це явище і призводить до гасіння волосся.

Захист шкіри голови Волосся захищає шкіру голови від прямого впливу навколишнього середовища та забезпечує терморегуляцію.

Крок 1: Очищення
Шампунь для відновлення структури пошкодженого волосся Renewal Shampoo

Шампунь для волосся з незамінними амінокислотами рослинними екстрактами, які зміцнюють оброблене та пошкоджене волосся, не видаляючи з них захисні речовини.

Спосіб застосування

1. Нанести на долоню достатню кількість засобу.

2. Розподілити по всій довжині волосся, ретельно масажуючи пальцями шкіру голови та волосся.

3. Залишити на кілька хвилин, а потім ретельно змити.

4. За необхідності процедуру повторити.

Крок 2: Відновлення волосся по всій довжині
Мінеральний спрей-кондиціонер Mineral Base

Спрей-кондиціонер з мікроелементами та регенеруючими речовинами, які відновлюють структуру волосся, що миттєво робить його м'яким та пружним.

Спосіб застосування

1. Розпорошити спрей-кондиціонер на ділянки пошкодженого волосся.

2. Зачекати 2 хвилини.

3. Ретельно змити та видалити надлишки вологи.

Крок 3: Глибоке насичення поживними речовинами
Маска для відновлення структури пошкодженого волосся Renewal Treatment

Поживна маска, що відновлює, містить кератин, який зміцнює проміжну структуру волосся, а також жири і вуглеводи, що відновлюють їх зовнішню структуру. Після застосування маски волосся зберігає гарний вигляд, об'єм, м'якість і блиск протягом тривалого часу.

Спосіб застосування

1. Нанести достатню кількість кошти на вимите волосся по всій довжині.

2. Розподілити рівномірно, використовуючи гребінець із широко розташованими зубами.

3. Залишити на волоссі на кілька хвилин, а потім ретельно змити.

Крок 4: Боротьба з пористістю
Антиоксидантний спрей-кондиціонер для відновлення структури пошкодженого волосся Anti Oxydant Nectar

Спрей-кондиціонер відновлює структуру зовнішнього шару пошкодженого волосся, повертаючи їм втрачені пружність та м'якість. За рахунок регенерації кератину усувається пористість, волосся стає слухняним і краще піддається укладання (в результаті запечатування кутикули).

Спосіб застосування

1. Нанести на долоню достатню кількість засобу.

2. Розподілити по всій довжині волосся, ретельно масажуючи пальцями шкіру голови та волосся.

3. Залишити на волоссі на кілька хвилин, а потім ретельно змити.

4. За необхідності процедуру повторити.